Mieli misios.lt lankytojai, viliuosi, kad 2019-ieji metai ir Jums buvo nuostabūs: pilni atradimų, idėjų ir pagalbos savo artimiesiems.
Misios.lt buvo vienas iš manųjų šių metų pagalbos gestų - padėti patogiai surasti mišių laiką. Kiek rodo statistika, tokia pagalba buvo reikalinga, nes nuo šio tinklalapio sukūrimo datos (2019-06-03) jame apsilankė virš 4000 unikalių lankytojų, o visas apsilankymų skaičius siekia beveik 5000 kartų!

Šį tinklalapį daryti buvo labai įdomu. Pamačiau kiek yra daug parapijų, kiek yra gerų žmonių, kurie parašo apie aptiktas klaidas, kiek yra skirtingų tinklalapių, bet, tuo pačiu, nebuvo sunku pastebėti, jog keletas parapijų savo tinklalapius apleido arba šiemet juos išvis išjungė. Tai, savo ruožtu, sunkina šio tinklalapio plėtojimą, nes nebėra kaip arba labai pasunkėja duomenų gavimas. Vis dėl to, kaip sakoma: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“, tad siūlau mums visiems susiburti ir plėtoti šį tinklalapį.

Misios.lt ieško savanorių

kurie galėtų pagloboti savo parapijas šiame tinklalapyje ir kiek įmanoma dažniau, pasidalinti mišių laiko pakeitimais (jei tokių įvyksta). Norinčius raginčiau kreiptis kontaktų skiltyje. Norinčius prisidėti moderniai - suteiksime visas galimybes, tik sukontaktuokime :)

Dar kartą ačiū, kad lankote, kad pasitikite ir kantriai informuojate apie netikslumus, kurių, viliuosi, kartu palaikydami šį tinklalapį, išvengsime.


Vygantas